REKOMENDUOJAME

Metas efektyviam tepalų dėmių šalinimui iš trinkelių!

 

Valiklis REMOVE ir absorbentas DRY 626 padės išvalyti net seniausias dėmes iš betono ar asfalto dangų.

                                                                               

Profesionalių chemijos produktų gamintojas FAREN iš Italijos rado išeitį kaip padėti išsiliejus tepalams, alyvai, dažams ar kitiems skysčiams ant asfalto ir betono dangų ir išvalyti net įsisenėjusias dėmes.

 

DRY 626 - Super absorbentas (inertiniai, amorfiniai milteliai)

Veikimas:

  1. DRY 626 absorbuoja visus organinės, neorganinės, sintetinės ir natūralios prigimties skysčius.
  2. DRY 626 įterpia absorbuojamą medžiagą į absorbcinių miltelių atskirų dalelių vidų. Šis reiškinys yra žinomas kaip silicio inkapsuliacija. DRY 626 absorbente ši savybė yra ypatingai gerai išreikšta dėl produkto dalelių struktūros, kuri gali būti sutapatinta su gabaliuku medvilnės plaušo: skylėta, sulaikančios ir absorbuojančios struktūros, kuri įterpia ir nepaleidžia absorbuotos medžiagos. Naudojant kitus granuliuotus absorbcinius produktus, skystis aptraukia miltelių daleles, bet jų neįterpia. Tokiu būdu skysčio-absorbento kompleksas nėra patvarus: skystis yra ant dalelių paviršiaus ir abi fazės yra pasiruošusios grįžti į jų pradinį būvį.
  3. DRY 626 išdžiovina skysčių išpilas. Galutinis efektas - visiškai nusausintas paviršius. Netgi jei grindų paviršius yra poringas, visas išsiliejęs skystis yra pašalinamas. Tąsiosios medžiagos, tokios kaip dažai ar hidraulinė alyva, yra visiškai susiurbiami nuo grindų paviršiaus, kuris lieka visiškai sausas. Atlikus išpilų absorbciją DRY 626 produktu, dažniausiai, po to nereikia plauti grindų.
  4. Absorbacija yra greita - visa procedūra naudojant DRY 626 retais atvejais trunka ilgiau nei 60 sekundžių.

Naudojimo sritys:

Pramonės sektorius, maisto sektorius; visur, kur yra skystos išpilos (išskyrus gyvsidabrį ir fluoro rūgštį).

Naudojimas:

Paberkite pakankamą DRY 626 kiekį aplink skysčio dėmę,  kad absorbuotų išpilą. Naudodami plačią, kietų rąžų šluotą, pastumkite miltelius link išpilos dėmės, nestipriai paspausdami cirkuliariniais judesiais, kad būtų absorbuotas visas išsipylęs skystis. Sušluokite ir išmeskite.

Ypatingos pastabos:

DRY 626 yra inertiškas - jis nereaguoja su bet kuria absorbuojama medžiaga. Kiekviena įterpta medžiaga paprasčiausiai yra sulaikoma DRY 626 dalelių. 

DRY 626 neturi kenksmingo poveikio aplinkai, nereikalauja nukenksminimo procedūros. Šiuo požiūriu jis gali būti palyginamas su smėliu arba kita panašia medžiaga. Jis nesukuria patologinių sąlygų žmonėms bei gyvūnams sudarydamas silicio junginius- jie nepalaiko bakterijų ir netraukia vabzdžių. Jie nėra maisto šaltinis mikroorganizmams ar gyvūnams.

DRY 626 yra nedegus. Jis nedega netgi absorbavus kurą, nedega bet kuriomis sąlygomis.

 

REMOVE – senų dėmių valiklis

Veikimas:

REMOVE - specialus mišinys sukurtas suminkštinti ir ištraukti nešvarumus į paviršių, apdoroti bei pašalinti net labai įsisenėjusias degalų, alyvos, tepalo, bei kitas dėmes iš šaligatvio plytelių, betoninių trinkelių, asfaltbetonio ir asfalto dangų, betoninių nedažytų pramoninių grindų ir kitų nedažytų paviršių. Puikiai tinka naudoti prižiūrint degalines, automobilių remonto patalpas, įvairių medžiagų apdirbimo cechus, dažų gaminimo cechus. Labai naudingas statybų pramonėje. Puikiai pritaikomas individualių namų ūkyje ir buityje. REMOVE pašalina netgi senas dėmes ir nešvarumus.

Naudojimo sritys:

Degalinėse, autoservisuose, įvairių medžiagų apdirbimo cechuose, dažų gamyklose

Naudojimas:

Užpurkškite REMOVE tiesiai ant dėmės, kad ji būtų sušvelninta. Palaukite 3-5 minutes. Ant dėmės užpilkite DRY 626 absorbento. Dar kartą užpurkškite REMOVE valiklio ir palaukite dar 3-5 minutes. Sukamaisiais judesiais patrinkite dėmę kietų šerių šepečiu kol dėmė visiškai išnyks. Pilnam dėmės panaikinimui, atlikite valymą dar kartą.

 

Šviežių dėmių valymas:

http://www.youtube.com/watch?v=3VuICeFmhRY&list=PLmOEi7yMjaAQqsLRTyN7pP0YsKfn-ZW_w&index=1

 

Senų dėmių valymas:

https://youtu.be/PNYWItI44LA

 

 

 


-
MES ATSTOVAUJAME