APIE MUS

1995 m. įkurta UAB "EKSPARAS" - viena iš pradininkių Lietuvos rinkoje tiekiant chemines žaliavas, profesionalius Europos gamintojų valymo produktus, įrankius, įrenginius bei higienos reikmenis. Asortimente galima rasti viską, kas susiję su švara – nuo dulkių šluosčių iki itin galingų plovimo mašinų. Aukštos kokybės mūsų atstovaujamų Europos gamintojų produkcija populiari ir vertinama klientų jau 18 metų. Per šį laiką įgijome net reikliausių klientų pasitikėjimą.

Bendradarbiaujame su daugiau kaip 30 gamintojų ir aptarnaujame  virš 1000 klientų Lietuvoje ir Pabaltijo šalyse. Mūsų klientai: valymo kompanijos, viešbučiai, kavinės ir restoranai, prekybos centrai, sandėliai, gamyklos ir kt.

 

EKSPARO kolektyvas - 25 specialistai, dirbantys didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Nedidelė, tačiau profesionali ir draugiška komanda, pasiruošusi suteikti aukščiausio lygio paslaugas.

 

Kokybė ir profesionalumas – to siekiame tiekdami geriausių Europos gamintojų produkciją, kurią pristato ir padeda  pasirinkti mūsų specialistai.

Dėmesys klientams, tiekėjams ir darbuotojams – tik darnus šių trijų grandžių bendradarbiavimas užtikrina visapusišką pasitenkinimą produktais, darbu ir kokybe.

 

Mes pasiruošę rasti geriausius valymo sprendimus:

EKSPARAS – tai profesionalūs valymo sprendimai, įspūdingas valymo medžiagų ir įrankių spektras bei tiesioginis įrangos atstovavimas.

EKSPARAS – sukurtas rasti geriausią valymo sprendimą ir Jūsų aplinką paversti dar švaresne!

 

 

Jūsų Eksparas. Sukurtas Jums. Jūsų verslui. Jūsų Klientams.


-
MES ATSTOVAUJAME